Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Temmuz 2012, Çarşamba 19:09

Boehringer Ingelheim’dan, KOAH hasta ve yakınlarına özel fotoğraf yarışması

Dünyanın önde gelen araştırmacı ilaç firmalarından Boehringer Ingelheim, KOAH hastalarına ve yakınlarına motivasyon sağlamak amacıyla, katılımın Facebook üzerinden gerçekleşeceği bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Yarışmaya KOAH hastaları katılabileceği gibi, bir KOAH hastası ile akrabalık veya arkadaşlık ilişkisi içerisinde olan kişiler de başvurabiliyor. Katılımcıların herhangi bir ilaç firmasından çalışmıyor olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları da katılım için öngörülen koşullar arasından yer alıyor.

KOAH hastalarını, hastalıklarının üstesinden gelme ve günlük yaşantılarını normale döndürme konusunda doğru adımlar atmak konusunda cesaretlendirmeyi amaçlayan yarışmada katılımcılardan gönderdikleri fotoğraf ile birlikte bir de motivasyon mesajı paylaşmaları isteniyor.

Boehringer Ingelheim, KOAH hasta ve yakınları için Facebook üzerinde bir fotoğraf yarışması düzenliyor

Kazanan fotoğrafın yeni nesil bir iPad ile ödüllendirileceği yarışmaya son başvuru tarihi 18 Temmuz. Yarışmanın Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

* Haberin fotoğrafı: pshab@flickr


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Novartis’in “Yaşam için SMS” projesi ödüllendirildi

Novartis'in sıtma ile mücadele amacıyla yürüttüğü proje, Ethical Corporation dergisi tarafından "En İyi Kurumsal Ortaklık" ödülüne layık görüldü.

Kapat