Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

24 Mayıs 2010, Pazartesi 14:12

Boehringer Ingelheim’dan bir transfer daha

 

Evren Özlü, Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra Arizona Üniversitesinde Ekonomi alanında Master eğitimini tamamladı. Özlü, 1994 yılında Roche İlaç Firmasında ürün müdürü olarak İlaç sektörüne giriş yaptı ve burada çalıştığı süre zarfında Grup Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev aldı.. Boehringer Ingelheim’a Mayıs 2002 tarihinde katılan Özlü ve 3 yıl süreyle Ulusal Satış Müdürü görevini yürüttü, Haziran 2005 tarihinden bu yana da Abbott İlaç Firmasında Spesifik Farma Ürünleri Divizyonu Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.
 
Nisan 2010 tarihi itibariyle Boehringer Ingelheim’a Pazarlama Direktörü olarak katılan Evren Özlü, şirket hedefleri doğrultusunda reçeteli ürünler pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinden, yönetilmesinden ve Genel Merkez ile uyumlu hale getirilmesinden sorumlu olacak.

 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlıkta Kalitenin Formülü: Performans Ölçümü

Sağlıkta Kalite İyileştirme Derneği'nin (SKİD) 28-30 Nisan tarihlerinde İstanbul'da düzenlediği Sağlıkta Kalite Haftası 2010 etkinliklerinde bu yıl "Sağlıkta performans ölçümü"...

Kapat