Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

23 Mart 2011, Çarşamba 17:26

Boehringer Ingelheim’a Almanya’dan transfer

Carmelo Lombardo, 1 Mart 2011 tarihinde Boehringer Ingelheim Tüketici Sağlığı Ürünleri Bölümü Pazarlama ve Satış Müdürü olarak göreve başlamıştırdı.

Lombardo, Genel Müdür Roland Stehlin’e bağlı olarak belirlenen stratejiler doğrultusunda pazarlama ve satış ekibinin yönetiminden sorumlu olacaktır. Lombardo, ayrıca Yönetim Kurulunda aktif rol alacaktır.

University of Catania’da İşletme ve Ekonomi lisans eğitimi alan Lombardo, daha sonra ISTUD (Istituto Studi Direzionali)’da pazarlama alanında master eğitimini tamamlamıştır.

Temmuz 2005’ten bu yana Boehringer Ingelheim International GmbH’da Uluslararası Takım Lideri olarak çalışan Lombardo, daha once Boehringer Ingelheim İtalya’da Kıdemli Marka Müdürü olarak görev almış ve tüm gastrointestinal OTC ünitesinden sorumlu olmuştur.du. Lombardo kariyerine Boehringer Ingelheim Italya’da Jr. Ürün Müdürü olarak Aralık 1999 başladı.

 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Diyabet Akademisi” ile aile hekimlerine yönelik eğitim

Lilly İlaç, aile hekimlerinin insülin tedavisiyle ilgili daha iyi bilgi sahibi olabilmeleri ve bu alandaki sorularına uzmanlar aracılığıyla cevap bulabilmeleri...

Kapat