Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

14 Eylül 2012, Cuma 14:39

Boehringer Ingelheim Türkiye’den “İleri Klinik Araştırmacı Eğitim Programı”

Boehringer Ingelheim Türkiye, Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve İstanbul Üniversitesi İlaç Araştırmaları Birimi işbirliğiyle hazırlanan “İleri Klinik Araştırmacı Eğitim Programı”nı duyurdu.

Klinik araştırmalarda görev alan ve gelecekte görev alacak olan tüm hekimlerin ücretsiz olarak katılabileceği eğitimde, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi’nin tıp ve eczacılık fakültelerinden profesörler, İstatistik Uzmanları, Hukuk Yetkilileri ve Boehringer Ingelheim yetkilileri konuşmacı olarak yer alacak.

Programın düzenleneceği iki gün boyunca katılımcılar, klinik araştırmalar, farmakogenetik, biyoyararlanım ve biyoeşdeğerlik çalışmaları, ilaçtaki teknolojik gelişmeler ve klinik araştırmaların başarısını etkileyen faktörler konularında bilgilenecek, çeşitli atölye çalışmalarına katılabilecek ve gerçekleştirilecek oturumda sorularını uzmanlarla paylaşabilecekler.

Firma tarafından yayımlanan duyuruda, 27-28 Eylül’de Point Otel Barbaros’ta gerçekleşecek eğitim programı ile ilgilenen hekimlerin katılım başvuruları için 0-212-3296905 numaralı telefon ya da egitim@boehringer-ingelheim.com adresi üzerinden Didem Özer’e ulaşabilecekleri belirtiliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
İEİS, düzenlediği toplantıyla ilaç sektöründe iletişimin geleceğini ele aldı

İEİS ve Grayling İletişim Danışmanlık tarafından düzenlenen "İlaç Sektöründe İletişim" başlıklı toplantı Barbaros Point Otel'de gerçekleşti.

Kapat