Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

31 Mayıs 2011, Salı 20:16

Bilim İlaç, eczanelerden sonra Twitter ve Facebook’ta

1953’ten beri ilaç sektöründe yüzde 100 Türk sermayesiyle faaliyet gösteren Bilim İlaç da günümüzün en aktif iletişim yollarından biri olan sosyal medyada; facebook.com/bilimilac, twitter.com/bilimilactr resmi adresleri ile yerini aldı.

Bilim İlaç tarafından yapılan basın duyurusunda sosyal medya kullanıcılarının “Bilim İlaç Hakkında” bölümünde tanıtım filmine ulaşabilecekleri, ilgili güncel haberlere göz atabilecekleri ve Bilim İlaç’ın elde ettiği başarıları takip edebilecekleri belirtildi. Ayrıcayapılan açıklamada, Bilim İlaç’ın kurumsal sorumluluk bakış açısıyla hayata geçirdiği gönüllülük çalışmaları ve toplumsal yatırım projeleri hakkında da kurumun sosyal medya hesapları üzerinden bilgi edinmenin mümkün olacağı vurgulandı.

Hem Türkçe hem İngilizce olarak hazırlanan facebook.com/Bilimilac ve facebook.com/BilimPharmaceuticals alanlarında, takipçilerin en fazla ilgi göstereceği bölümlerden birinin de kariyer sayfası olması bekleniyor. İlgililer, kariyer sayfasında Bilim İlaç’taki staj imkanlarını, çalışanların Bilim İlaç’lı olmak temalı yayınlanmış röportajlarını, insan kaynakları politikalarını bulabilecekler.

İlaç sektöründe kariyer yapmak ve Bilim İlaç’ta çalışmak isteyen herkes, Nasıl Bilim’li Olurum? bölümünden, işe alım süreci, eğitim ve gelişim programları, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret politikası ve sosyal haklar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Melih Memecan yeniden AİFD başkanı

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nin (AİFD) 9. Olağan Genel Kurulu'nda Melih Memecan yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Kapat