Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Ağustos 2011, Perşembe 19:38

Bakırköy Belediyesi sunduğu sağlık hizmetlerini geliştiriyor

Bakırköy Belediyesi’nden yapılan basın duyurusunda yeni görüntüleme merkezininin hizmete girdiği duyuruldu.

Sağlık hizmetlerinin ücretsiz olması yolundaki çalışmalarına göreve geldiği ilk günden beri önem veren Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen,

“Sağlık ocaklarımızdaki ve laboratuarlarımızdaki yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek ultra modern görüntüleme merkezini de Bakırköy halkının hizmetine açtık. İmkan sahibi olamayan birçok yurttaşımız bu merkezde röntgen, ultrasonografi, mamografi ve kemik ölçümlerini ücretsiz yaptırma imkanı bulmaktadırlar. Sağlık her yurttaşımızın hakkıdır.”

diye konuştu.

Yenimahalle Kennedy Caddesi’ndeki Bakırköy Belediyesi Sağlık Merkezi’nde görüntüleme hizmetlerinin yanında cerrahi, nöroloji, kadın-doğum, ortopedi ve travmatoloji ile iç hastalıkları muayenesinden, ölçümüne kadar birçok sağlık muayenesi hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.

Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ayrıca, Bakırköylülerin 414 97 11 numaralı telefondan dahili 8100’ü tuşlayarak randevu ve ayrıntılı bilgi alabileceklerini söyledi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
FDA, Bydureon için kararını 28 Ocak 2012’ye kadar verecek

Reuters'e göre FDA, Lilly, Amylin ve Alkermes tarafından geliştirilen yeni tip 2 diyabet tedavisi Bydureon için yapılan tekrar başvurusunu 28...

Kapat