Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

30 Ocak 2012, Pazartesi 14:10

“Aveailemymediks” hizmeti ile tüm sağlık bilgileriniz 7/24 cebinizde

Avea, mobil sağlık alanında abonelerine yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Avea ve Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri işbirliğiyle hayata geçirilen Aveailemymediks hizmeti kapsamında, Avea müşterileri kişisel ya da tüm aile fertlerine yönelik sağlık kayıtlarını çevrimiçi olarak tutarak sağlık soyağacını oluşturabilecek. Böylece, her an her yerden ihtiyaç duyulan bu bilgilere güvenli bir şekilde erişerek en doğru tedavinin uygulanmasına imkan sağlanacağı gibi, gelecek nesillere önemli bilgilerin aktarılması da sağlanabilecek.

Hizmet kapsamında Avea aboneleri, doktor randevularını, tansiyon, şeker, boy, ağırlık, kolesterol, vücut kitle indeksi gibi muayene ve kontrol aktivitelerini programlayabilmenin yanı sıra; geçirilen hastalıklar, ameliyatlar, kullanılan ilaçlar ile ilgili sağlık harcamalarını da takip edebilecekler.

Avea kullanıcılarına sağlık alanında sunulan bu benzersiz hizmet ile sağlık kayıtlarının her an ulaşılabilir olacağı için, olası genetik rahatsızlıkların erken teşhis edilmesi de mümkün olabilecek.

Aveailemymediks hizmeti hakkında detaylı bilgiye aveailemymediks.com adresinden ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bifiform Probiyotik Akademisi’nden probiyotikler ve prebiyotikler tarihçesi

Bifiform Probiyotik Akademisi, pediatride Probiyotiklerinbilinirliği ve kullanımının arttırılması için, tanıtıcı yayın ve eğitimlerini sürdürüyor.

Kapat