Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Avea'dan yaşlı ve engellilere özel telefon 26 Kasım 2012, Pazartesi 11:43

Avea’dan yaşlı ve engellilere özel telefon

Avea, alanında öncü yaşlı ve engelli telefonu üreticilerinden Doro işbirliği ile Mobil Sağlık alanında sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Basit menüsü, büyük tuş takımı ve büyütülmüş yazı tipi ile kolay arama ve mesajlaşmayı sağlayan, güçlendirilmiş ses desibeli ve ayrı tuş kilidi ile kullanım kolaylığı sunan Doro PhoneEasy 332 Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuluyor.

Yaşlı ve engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik tasarlanan telefon’un arkasında bulunan acil çağrı butonu, “Tek tuşla” 7/24 hizmet veren Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezine erişim sağlayacak. Günün herhangi bir saatinde Medikal Çağrı Merkezine ulaşarak 7/24 görev yapan doktorlardan tıbbi yönlendirme alınmasına imkân veren sistem, yaşanabilecek acil bir durumda tanımlanan adrese tek tuşla ambulans gönderilebiliyor ve müdahale sırasında hastaya ücretsiz ilaç ve sarf malzeme sağlanabiliyor.

Avea İletişim Merkezleri’nde olan Doro PhoneEasy 332 24 ay taahhütle, aylık tarife ücreti 19 TL ve üzeri tüm bireysel faturalı Avea abonelerine 18 TL’lik ek paket ile satışa sunuluyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen MEDICA sağlık fuarına Türkiye'den 104 firma katıldı.
Medikal ürün ihracatında hedef 1 milyar dolar

Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen sağlık fuarına Türkiye'den 104 firma katıldı.

Kapat