Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

AstraZeneca Türkiye'den Küresel Merkez'e transfer 15 Ağustos 2013, Perşembe 10:51

Astrazeneca’ya yeni yönetmelik uyum müdürü

AstraZeneca ailesine 2006 yılında katılan Burak Artunç, AstraZeneca Türkiye’nin yeni Yönetmelik Uyum Müdürü oldu.

1999 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun olan Artunç, Sermaye Piyasası Kurulu’nda altı yıl görev yaptıktan sonra 2005’te dünyaca tanınan işletme okullarından INSEAD’da eğitim görerek MBA derecesini aldı. AstraZeneca bünyesine 2006’da İş Geliştirme ve Pazarlama Planlama Müdürü olarak katılan Burak Artunç, iki yıl sonra Satış ve Pazarlama Hizmetleri Müdürü pozisyonuna getirildi. 2008-2010 yılları arasında yürüttüğü bu görevden 2011’de Satış Müdürlüğü’ne 2012 yılında ise Yenilikçi İş Modelleri Müdürü pozisyonuna geçen Artunç, artık Yönetmelik Uyum Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

Burak Artunç yeni görevi ile ilgili olarak, “Daha önce farklı görevlerde edindiğim mesleki tecrübemi, sektörümüzün iç ve dış paydaşlarımız nezdindeki itibarını ve güvenirliğini artırmada son derece önemli olduğuna inandığım bu yeni alanda kullanacak olmaktan dolayı mutluyum” dedi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Beyni Google Earth gibi incelediler

80 milyonun üzerinde nöronuyla insan vücudunun en karmaşık yapısı olan beynin gizemi, (Big Brain) Büyük Beyin projesiyle açığa çıkıyor. Montreal Nöroloji...

Kapat