Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

24 Kasım 2011, Perşembe 17:07

AstraZeneca Türkiye Medikal Ekibi, Türkiye’ye yeni bir ödül daha getirdi

AstraZeneca’nın bugünkü güçlü ve istikrarlı Ar-Ge yetkinliğine ulaşmasına liderlik eden Klinik Araştırmalardan Sorumlu Geçmiş Başkan Yardımcılarından Attilio Lazzarini’nin anısına organize edilen medikal içerikli Attilio Lazzarini Ödülleri sahiplerini buldu.

Geçen yıl olduğu gibi 2011 yılında da Attilio Lazzarini Ödülü’ne AstraZeneca Türkiye Medikal Ekibi, layık görüldü. AstraZeneca Türkiye Medikal Ekibi, klinik araştırma çalışmalarında geliştirdiği “Hasta Alımı Konusunda Mükemmellik” projesi ile ödül almaya hak kazandı.

AstraZeneca Türkiye Medikal ve Ruhsatlandırma Direktörü Dr. Müjgan Ateş, 2011 yılı Attilio Lazzarini Ödülü’nün Türkiye’ye ardı ardına ikinci kez geldiğine dikkat çekti. AstraZeneca Türkiye Medikal Ekibi’nin geliştirdiği programların Avrupa’da çeşitli organizasyonlar tarafından uygulanmaya başladığını da belirten Dr. Ateş, AstraZeneca Türkiye’deki Medikal Ekibin yaratıcılık ve etkin kaynak kullanımı konuda Avrupa’daki meslektaşlarına bu çapta örnek teşkil etmesinden duyduğu memnuniyeti de söylerine ekledi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
OKEY soruyor: AIDS hakkında ne biliyorsunuz?

1991 yılından bu yana Türkiye'de güvenli cinsel ilişkiye destek veren OKEY, Facebook sayfası üzerinden AIDS hakkında farkındalığı artırmak adına bir...

Kapat