Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

13 Nisan 2012, Cuma 18:19

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne özel sağlık sigortası

Anadolu Sigorta, Anneler Günü’nde ilk kez sağlık sigortalısı olacak kadınlar için, özel bir kampanya düzenliyor. 30 Nisan-13 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, 40 yaş ve üstü kadın sigortalıların anlaşmalı kurumlarda yaptıracakları kontrol amaçlı mamografi ve meme ultrasonografi giderleri, poliçe süresinde bir kereye mahsus olmak üzere Anadolu Sigorta tarafından karşılanacak.

Kampanya, Anadolu Sigorta’nın Paket 1 ve Paket 7 adını verdiği bireysel sağlık sigortası ürünlerini kapsarken, aynı ürünlerin check-up teminatlı, ekonomik versiyonları da (Eko) kampanyaya dahil olacak. Anadolu Sigorta ayrıca, kampanya kapsamında bu ürünlere yüzde 10 indirim uygulayacak. İndirimden, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak tüm kadınlar yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında sunulan Paket 1’de sigortalının yatışlı tedavi giderlerinin tamamı limitsiz olarak karşılanırken, Paket 7’de bu teminata ek olarak, yüksek maliyetli olan “İleri Tanı Yöntemleri”ne ait giderlerin de %80’i limitsiz olarak karşılanıyor. Dileyenler bu ürünlerin, anlaşmasız sağlık kurumlarında ve yurtdışında geçerli olmayan ekonomik versiyonlarını da tercih edebiliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Fresenius Medical Care Türkiye, üretimini 24 milyon sete çıkarmayı hedefliyor

2011'de 12 milyon set üretimiyle 36 milyon Euro ciroya ulaşan Fresenius Medical Care Türkiye, 2015 yılına kadar üretimini 24 milyona...

Kapat