Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

3 Ekim 2011, Pazartesi 18:37

Acıbadem Sağlık Grubu 20 yaşında

Acıbadem Sağlık Grubu, 20. yılını geride bırakmaya hazırlanıyor. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti verdiği yolculuğuna 1991’de Kadıköy Hastanesi’nde başlayan Acıbadem Sağlık Grubu, 20 yıl içerisinde 13 hastane ve 8 tıp merkezine ulaştı. Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet verdiği tüm noktalarda deneyimli uzmanları ileri teknoloji altyapı ile bir araya getirerek dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

İleri tıp teknolojisi kullanımına özen gösteren Acıbadem son teknoloji birçok teşhis ve tedavi cihazını hastanelerinde kullanıyor. Alanında en donanımlı ve deneyimli sağlık kadroları ile idari kadroları grup bünyesinde topluyor, nitelikli iş gücünün birinci tercihi olmayı sürdürüyor. Sağlık alanında bağımsız bir akreditasyon kuruluşu olan JCI tarafından kalite standartları akredite ediliyor.

Acıbadem, hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir model sunuyor; sağlığın çeşitli alanlarında öğrenci yetiştiren Acıbadem Üniversitesi, sağlık destek hizmetleri kapsamında Labcell, Labvital, Labmed ve Acıbadem Patoloji kuruluşları, hastane projeleri geliştiren Proje Yönetimi, mobil sağlık hizmetleri sunan Acıbadem Mobil hizmetler, hastanelerin ve büyük firmaların hijyen ve catering ihtiyacını karşılayan APlus, sigorta alanında ise Acıbadem Sigorta gibi iştirak şirketleri ile ‘sağlıkla ilgili her alanda tamamlayıcı hizmetleri aynı çatı altında sunuyor.

Makedonya’nın donanımlı hastanelerinden Sistina Hastanesi ile 5 yıllık know- how anlaşması imzalayan Acıbadem, bu alanda ilk özel sağlık kurumu oldu. Sağlık turizmi alanında da çıtayı yükselten kurumun, yurt dışından gelen hasta sayısı her geçen gün artıyor. Türkiye’nin halka açık tek sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu, tüm bu hizmetler ve gelişmeler çerçevesinde otoriteler tarafından, Türkiye’nin en değerli markaları arasında değerlendiriliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlık Bakanlığı “Ecopirin 300 mg Enterik Tablet” adlı ürünün bir partisini geri çekti

İEGM resmi internet sitesinde yayınladığı duyuru ile "Ecopirin 300 mg Enterik Tablet" adlı ürünün bir partisi için geri çekme işlemi...

Kapat