Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Acıbadem Mobil Sağlık'a Avrupa'dan ödül 7 Aralık 2012, Cuma 11:22

Acıbadem Mobil Sağlık’a Avrupa’dan ödül

Şirket kazancı, kurulduğu günden beri %80’lerin üzerinde olan büyüme oranı ve mobil sağlık alanında imza attığı birçok ilkle ülkemizin sektöründeki lideri Acıbadem Mobil Sağlık’ın bu başarısı ödül getirdi. İngiltere’nin bağımsız kuruluşu Frost & Sullivan tarafından düzenlenen ve sektörün en iyilerine verilen 2012 Pan European Growth Leadership ödüllerine, Acıbadem Mobil Sağlık değer görüldü.

Sektörde yapılan son gelişmelere ve analizlere dayanarak sınıfının en iyilerini seçen Frost & Sullivan, Acıbadem Mobil Sağlık‘ı, 2009-2012 yılları arasında mobil sağlık alanında Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketi olarak kayıtlara geçirdi. Başarısını aynı şekilde devam ettirmekte kararlı olan Acıbadem Mobil Sağlık, 2012 sonunda kazancını ikiye katlamayı hedefliyor.

Acıbadem Mobil Sağlık, 2009-2012 yılları arasında mobil sağlık alanında Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketi oldu.Frost & Sullivan Sağlık Araştırma Analistleri,

“İyi belirlenen bir strateji ve etkili yönetim becerileri sayesinde Acıbadem Mobil Sağlık, bu yeni gelişen pazarda gözle görülür bir başarı ve büyüme elde etti. Şirketin başarısının merkezinde sınıfının en iyi hizmetleriyle desteklenmiş etkili finans yönetimi ve pazarlama kampanyaları bulunuyor.”

dedi. Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay ise duyduğu onur ve mutluluğu şu sözlerle dile getirdi;

“Acıbadem Mobil Sağlık olarak yaşlanan nüfusun kaliteli hayatlar sürmesi için gerekli hizmetleri ve teknolojileri geliştirmeyi en büyük önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu doğrultuda çok ciddi Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İnsanların daha kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini sağlayacak birçok program üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor. Bu ödül bizim bu yoldaki çalışmalarımıza daha da şevkle sarılmamızı sağlayacak.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bausch + Lomb, Technolas Perfect Vision GmbH'yi satın aldı
Bausch + Lomb Türkiye’ye yeni Pazarlama Müdürü

Şahnur Türkdoğru Kılıçel, Bausch + Lomb Türkiye'nin İlaç Bölümü Pazarlama Müdürü oldu.

Kapat