Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

15 Haziran 2011, Çarşamba 17:25

Abdi İbrahim’e ilaç ve sağlık profesyonellerinden onur ödülü

Abdi İbrahim, Edu Plus Consulting tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Marketing Power Conference For the World of Pharmaceuticals 2011 kapsamında ödüle layık görüldü. Dünyanın ve Türkiye’nin en önemli ilaç ve sağlık firmalarının üst düzey yöneticilerini bir araya getiren zirve, 9 Haziran 2011 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de gerçekleştirildi.

Konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark yaratan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı zirvesi olma özelliği taşıyan 5.Marketing Power Conference For the World of Pharmaceuticals 2011, “İlaç Sektöründe Gelecek Beklentileri, Rekabet ve Büyüme Stratejileri” konulu konferans ile başladı.

Konferans kapsamında 5. Eduplus Pharma Power Conference onur ödülünü alan Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli, bu ödülün hem kendisi hem de Abdi İbrahim için çok kıymetli olduğunun altını çizdi. Gedikli, ilaç sektörünün tüm dünyada araştırma – geliştirme ve yeni ürünleri sektöre kazandırma hedefine odaklı, özgün dinamiklere sahip ve rekabetin yoğun yaşandığı bir yapıda olduğunu belirterek, Abdi İbrahim’e verilen ödüllerin şirketin inovasyona ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımların bir sonucu olduğunu da dile getirdi.

Tüm gün boyunca pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim gibi önemli başlıklarda sunum ve panellerin yapıldığı 5. Marketing Power Conference For the World of Pharmaceuticals katılımcılarını güçlü içerik ve zengin öğrenme platformu ile ağırladı.

İlaç ve sağlık sektörünün en önemli isimlerini bir araya getiren forum; “Sektörde Değişim Gündemi, Yeni iş Modelleri ve Teknoloji (İş Zekası, Bilgi Yönetimi ve Teknoloji)”, “Başarılı Yönetici Olmanın Altın Kuralları: Ekip Yönetimi”, “Yetki Devri ve Motivasyon, Satışın Değişen Yüzü: Satışta Yeni Kurallar ve Yaklaşımlar”, “Müşteri ve Ürün Odaklı Pazarlama Stratejileri”, “İş Yaşamında Yükselmek İçin Tavsiyeler: İş Kariyerinde Zirveye Ulaşmak ve Hedefleri Yakalamak”, “Global Markaların Pazarlama ve Yönetim Uygulamaları” konulu konferanslarla devam etti.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklar, epilepsiyle mücadelelerini tuvale yansıttı

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından Sanofi desteği ile bu yıl beşincisi düzenlenen "Epilepsi ve Ben" Resim Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

Kapat