Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

2 Temmuz 2009, Perşembe 13:10

Abdi İbrahim’de yeni atama

 
Santa Farma İlaç’ta Pazarlama Direktörü olan, sektörde 19 yıllık deneyime sahip Dr. Cüneyt Gedikli, 17 Ağustos 2009 tarihi itibariyle Abdi İbrahim İlaç San. ve Tic. A.Ş’nin Türkiye pazarından sorumlu, Reçeteli ve Reçetesiz İlaçlar Satış ve Pazarlama Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayacak.
 
Dr. Cüneyt Gedikli, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olduktan sonra İ.Ü. İşletme İktisadı Enstitüsü, İşletme Sertifika programını tamamladı. 2 yıl doktorluk yaptıktan sonra Santa Farma İlaç’ta Medikal Danışman ve Eğitim Müdürü olarak işe başladı. Sonrasında sırasıyla; Ürün Müdürü, Grup Ürün Müdürü, Stratejik Pazarlama Müdürü, Tanıtım ve Pazarlama Müdürü olarak satış ve pazarlamanın çeşitli kademelerinde çalışan Gedikli, son olarak da Pazarlama Direktörü olarak tüm tanıtım ve pazarlama grubunu yönetmekteydi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Çeçe sineği kabusu bitiyor

Sanofi-aventis ve İhmal Edilen Hastalık İlaçları Girişimi (DNDi: Drugs for Neglected Diseases initiative), uyku hastalığı tedavisinde kullanılacak bir ilacın geliştirilmesi,...

Kapat