Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

30 Mart 2011, Çarşamba 14:40

Abdi İbrahim yönetici adaylarını seçecek

Üniversite- sanayi işbirliğine verdiği destek kapsamında bu yıl 1- 4 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek KAMP 2011 (Pazarlama Eğitim Kampı) ana sponsoru Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim oldu.

Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen ve 33 üniversiteden yaklaşık 400 öğrencinin katılacağı etkinlikte Abdi İbrahim, ‘geleceğin yönetici adayları’nı seçecek. KAMP 2011’de sunacağı zengin içerikle etkinlikte bir ilke imza atacak olan Abdi İbrahim, öğrencilere bilgi dolu 4 gün sunmayı hedefliyor. Abdi İbrahim, Türkiye’nin dört bir yanından etkinliğe katılacak öğrencilere ilaç sektörüyle ilgili bilgi aktarırken, aynı zamanda gerçekleştireceği etkinliklerle öğrencilere profesyonel iş yaşamına dair süreçleri ‘yaşayarak öğrenme’ fırsatı sunacak.
Abdi İbrahim üst düzey yöneticilerinin sektörel ve kişisel deneyimlerini öğrenciler ile paylaşacakları etkinlikte yapılacak envanter ile, öğrencilerin kendilerini yakından tanıması için fırsat yaratılacak. Genç beyinlerin katılacağı etkinlikte bir de bilgi yarışması düzenleyecek olan Abdi İbrahim, yarışma sonucunda ilk üçe giren öğrencilere e-öğrenme ve bireysel koçluk gibi modüllerden oluşacak bir ‘kariyer gelişim paketi’ni hediye olarak sunacak.

Abdi İbrahim Insan Kaynakları Direktörü Hakan Onel: “İlaç sektöründe ilk kez bu kadar yoğun bir içerik sağlanarak gençlere sektörün kapıları açılmış olacak. Farklılaşmış bir aday seçme süreci ile kurum kültürümüze en yakın adayları belirleyeceğiz. Bu adaylar yaz aylarında iş başı yapabilecekler” diyerek organizasyonun önemini vurguladı.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Plastik cerrahtan heykel sergisi

Prof. Dr. Ahmet Karacalar'ın "Estetik Cerrahi'ye Mesajlar" adlı heykel sergisi 3 Nisan 2011 Pazar günü 11:00-17:00 saatleri arasında "Ataşehir Estethica...

Kapat