Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

2 Ağustos 2013, Cuma 11:43

Abdi İbrahim sağlık ürünleri direktörlüğü’ne yeni fitoterapi danışmanı

Abdi İbrahim bünyesinde Sağlık Ürünleri Direktörlüğü oluşturularak Sağlık Ürünlerinden Sorumlu Fitoterapi (Bitkilerle Tedavi) Danışmanlığı görevine Uzman Eczacı Levent Gökgünneç getirildi.

Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitirdikten sonra aynı fakültede Analitik Kimya ve Farmasötik Botanik bölümlerinde yüksek lisansını yapan Gökgünneç, çalışma hayatına 10 yıla yakın süre özel sektörde devam etti. Ülkemizde doğal tıp ile ilgili doktor ve eczacıların katılımıyla kurulan Doğal Tıp Derneği’nin ve Besin Destekleri Derneği’nin kurucu üyelerinden oldu. Daha sonra besin takviyesi sektöründe çeşitli firmalara Medikal Danışmanlık veren ve sektördeki yeni ürünlerin lansmanlarını yapan Gökgünneç, Youplus ürün serisinin teknik danışmanlığını ve eğitimlerini yürütecek.

Abdi İbrahim’in yeni üyesi Uzm. Ecz. Levent Gökgünneç, 90’lardan beri sürekli gelişen ve sağlıklı bir hayatın vazgeçilmez şartlarından biri olan besin takviyesi sektöründe 14 yıllık deneyim ve bilgi birikimine sahip.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Hasta ile doktor arasına kanun sokmak istemiyoruz”

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık alanında 10 yıl içinde önemli mesafeler kat ettiklerini söyledi. Türkiye’de bu sene üniversitelerde 10 bin hemşirenin...

Kapat