Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

26 Mayıs 2010, Çarşamba 16:50

2. Değişim Zirvesi Mayıs ayında!

 

Pharma Tailor Made Services (PTMS) ve Bellatris Kurumsal Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık, geçtiğimiz yıl düzenledikleri Değişim Zirvesi ile ilaç sektörünün ülkemizdeki konumunu ve geleceğini dünyada yaşanan hızlı değişim üzerinden kavrayıp yorumlamak adına önemli bir girişime imza atmışlardı.
 
Zirvenin gördüğü ilgi üzerine bu yıl 2. Değişim Zirvesi daha geniş bir katılımla 27 Mayıs’ta İTÜ Gümüşsuyu Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Değişimden Gelişime Doğru başlığını taşıyan 2. Değişim Zirvesi’nde Türkiye’de ilacın geleceği, sektörün önde gelen isimleri tarafından farklı konular çerçevesinde farklı bakış açılarıyla masaya yatırılacak.
 
Zirve’ye konuşmacı olarak Prof. Dr. İbrahim Öner Günçavdı, Prof. Dr. Fethi Şahin, Nezih Barut, Tuygan Yalın, Richard Bergstrom, Dr. Nevin Dölek, Ali Akyıldız, Şerif Boyacı, Kemal Akalın ve Revna Tüzmen gibi isimler katılacak.
 

Zirve kapsamında ayrıca AİFD danışmanı Bülent Becan’ın yöneteceği iki panel gerçekleştirilecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Akademik Geriatri 2010 Kongresi

Akademik Geriatri Derneği tarafından, 26-30 Mayıs 2010 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de yaşlılığın ve yaşlılık hastalıklarının ele alındığı Akademik Geriatri...

Kapat