Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

TP Vision Hospitality TV ile sağlık sektörüne adım atıyor 15 Kasım 2012, Perşembe 14:52

TP Vision Hospitality TV ile sağlık sektörüne giriyor

TP Vision, Hospitality TV ürününü kullanarak sağlık hizmeti alanına giriş yapacağını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, sağlık hizmetleri için optimize edilmiş ilk ürün dizisi olarak, TP Vision, Philips TV EasySuite+ Serisi’ni piyasaya sürecek. Sağlık hizmetleri sektörü için oldukça önemli özelliklere sahip seri, 2012’nin son çeyreğinde tüm Avrupa’da satışa sunulacak. EasySuite+’a ek olarak, küçük boyutlu IPTV çözümü (22″ PrimeSuite) de piyasadaki sağlık ihtiyaçlarına karşılık vermesi amacıyla piyasada olacak.

“Sağlık ihtiyaçlarını anlıyor ve karşılamak için çalışıyoruz”

TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, konuyla ilgili şunları söyledi:

“TP Vision her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onları karşılamak adına kendini geliştiriyor. Bu nedenle, Hospitality TV ünitemizin içerisinde sağlık hizmetlerine odaklanan bir girişim eklemeyi oldukça mantıklı bir adım olarak gördük. Sağlık olanakları için optimize edilmiş televizyonlarımızı sunarak; kapsamlı bir donanım ve yazılım yaratmak istiyoruz. Hastaneler ve bakım evleri için ortaya çıkardığımız bu girişime, tüm sistem entegratörlerini, uygulama geliştiricilerini ve servis sağlayıcılarını davet ediyoruz.”

Sağlık hizmetleri sektörüne özel televizyon

PhilipS TV EasySuite+, sağlık hizmetleri için optimize edilmiş ilk ürün serisi. Bu sınıf LED Televizyonlarda, sağlık hizmetleri için ideal, çok çeşitli ve spesifik özellikler, uygun fiyat seçenekleriyle birleşiyor. Siyah ya da beyaz opsiyonlu renk seçenekleriyle piyasaya sunulan bu ürünler, sağlık kuruluşlarının mekânlarının iç dizaynı ile uyum içinde olarak hem teknolojinin çok fazla göze batmasını engelliyor hem de bakım evlerinin ve hastanelerinin gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılıyor. Örneğin, televizyonun temiz, basit kullanımlı ve hijyenik uzaktan kumandası hiçbir şekilde yakında bulunan bir başka televizyonun kazara kanallarını değiştirmiyor. Sağlık Modu’na sahip bütün televizyonlar ses geçirmeyi önlemek adına özel kulaklıklara da sahip. Kulaklık girişleri aynı zamanda yastık hoparlörleri ile de uyumlu. TP Vision aynı zamanda, hemşire çağrı sistemleri ile kolayca bağlantı kurmaya olanak tanıyan gerekli yazılımı da sağlayabiliyor.

Bunun yanında, MyChoice ve SmartInstall gibi özellikler ek gelir sağlıyor ve bakım-servis ücretlerini düşürüyor. EasySuite+ serisi Türkiye ile birlikte Avrupa, Orta Doğu, Avustralya, Yeni Zelanda ve Afrika’da 22″, 26″, 32″ ve 42″ seçenekleriyle, 2012’nin dördüncü çeyreğinde satışa sunulacak.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Enjekte edilebilen süngerlerle uzatılmış ilaç salınım
Enjekte edilebilen süngerlerle uzatılmış ilaç salınımı

Harvard Üniversitesi araştırıcıları geliştirdikleri yeni jel bazlı süngerlerle uzun süreli ilaç salınımını ve kök hücre aktarımını kolaylaştırıyor.

Kapat