Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Haziran 2009, Salı 18:11

Starkey’e yeni genel müdür

 

Gül Erden, uzun süredir medikal sektörde satış ve pazarlama alanında devam ettirdiği kariyerine, ABD’de tamamladığı işletme yüksek lisansını takiben başladı. General Electric’le başlayan yolculuğu sırasıyla Eczacıbaşı-Baxter, Johnson and Johnson, Genzyme ve Acıbadem Sağlık Grubu gibi sektörün kendi alanında lider firmaları ile devam etti.
 
Starkey Laboratories CEO’su, Jerry Ruzicka, Gül Erden’in Starkey ailesine katılmasıyla birlikte Türkiye operasyonunun yüksek kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yoluna devam edeceğinden emin olduklarını memnuniyetle ifade etti.
 
Türkiye genel merkezi Şişli’de yer alan Starkey İşitme Cihazları’nın ülke çapında yaygın satış ağı ve 100 kişilik bir ekibi bulunmakta. İşitme bozukluğu yaşayan hastalara ve duyma sorunları ile ilgilenen hekimlere üstün nitelikli hizmet sunmayı hedefleyen şirketin genel merkezinde aynı zamanda cihazların montaj, tamir ve bakım hizmetleri de veriliyor. Vakıf çalışmalarıyla da Türkiye pazarında aktif rol oynayan Starkey Türkiye, dönem dönem gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında özellikle duyma problemi olan çocuklara bedelsiz cihaz desteği sağlıyor.
 

 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Deva’dan Laroxyl 10 mg tablet

Deva, endojen depresyonun tedavisinde endike, amitriptilin etken maddeli Laroxyl 10 mg tableti Türk tıbbının hizmetine sundu.

Kapat