Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Siemens Sağlık Türkiye ekibi Almanya'dan ödülle döndü 29 Kasım 2012, Perşembe 11:11

Siemens Sağlık Türkiye ekibi Almanya’dan ödülle döndü

Siemens Sağlık Sektörü tarafından her yıl inovasyon, satış ve servis alanlarında mükemmelliği yakalayan ülkelere ve merkezi iş birimlerine verilen “Mükemmellik Ödülleri”, Berlin’de düzenlenen Siemens Sağlık Liderlik Konferansı’nda sahiplerini buldu.

Siemens Sağlık Türkiye, “Servis Mükemmellik Ödülü”nü kazanarak, Siemens’in Erlangen’deki merkezinde herkese açık genel tanıtım ekranında, dünya devleri ile birlikte en iyi global örnekler arasında Türkiye’nin de yer almasını sağladı.

2006 yılında satış alanında mükemmellik ödülüne layık görülen Siemens Sağlık Türkiye bu yıl da Servis Mükemmelliği Ödülü’nü aldı. Siemens Sağlık Diagnostik Bölümü CEO’su Michael Reiterman ödül töreninde yaptığı konuşmada Siemens Sağlık Türkiye’nin serviste mükemmellik başarısına erişmesinde, devamlı süreç iyileştirmeleri ve Siemens Remote Service ile yakalanan muazzam sonuçların rolü bulunduğunu ifade etti.

Siemens Sağlık Türkiye ekibi "Servis Mükemmelliği" ödülünü kazandı

Siemens A.Ş. Sağlık Sektör Lideri Şevket On, ekibin elde ettiği gurur şu sözlerle ifade etti,

“Siemens Sağlık Türkiye’nin, Servis Mükemmelliği Ödülüne layık görülmesi; bu alandaki başarısını tescilledi. Bu ödül sorumluluğumuzu da artırdı. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Mükemmellik ödünü kazanmak için, müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, küresel strateji ile uyum, geçmişe dayanan pozitif trend ve zorlu finansal verilere dayanan yüksek performansa sahip olmanın yanı sıra; alanında yetkin uzman mühendislik, klinik uygulama becerisi, metriklere dayanan titiz operasyon yönetimi ve ardından oluşturulan hizmetlerin profesyonel satışı ve pazarlanması özelliklerine sahip olmak gerekiyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye'nin ilk Oral Kontrasepsiyon Kılavuzu yayınlandı
Türkiye’nin ilk Oral Kontrasepsiyon Kılavuzu yayımlandı

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) tarafından hazırlanan Oral Kontrasepsiyon Kılavuzu, Dernek Başkanı Prof. Dr. Cansun Demir tarafından tanıtıldı.

Kapat