Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Siemens 33. Ulusal Radyoloji Kongresi'ndeydi 12 Kasım 2012, Pazartesi 17:34

Siemens 33. Ulusal Radyoloji Kongresi’ndeydi

Türk Radyoloji Derneği tarafından bu yıl 33. kez düzenlenen Ulusal Radyoloji Kongresi’ne bin 500’ün üzerinde radyolog katıldı. Bu önemli etkinlikte Siemens de sektör temsilcileriyle buluştu.

Firma, 8 Kasım Dünya Radyologlar Günü kutlamalarını da içeren 33. Ulusal Radyoloji Kongresi’nde yeni ürünlerini sergiledi. Bu özel gün için kongre kapsamında özel bir etkinlik düzenleyen Siemens, organizasyon kapsamında ayrıca BT’ye bakış açısını değiştiren bir ürün olarak dikkat çeken SOMATOM Perspective ile yarının görüntüleme standartlarını bugünden kullanıma sunan ACUSON S ultrasonografi ailesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Medikal, teknik ve finansal verimlilik için tasarlanan SOMATOM Perspective, etkin bir tarama sağlamak için optimize edilmiş yeni yazılım çözümüyle dikkat çekiyor. Düşük dozlu, yüksek kaliteli görüntüler sunan SOMATOM Perspective, SOMATOM ürün ailesinin en yeni üyesi olarak öne çıkıyor.

Etkinlikte tanıtılan diğer ACUSON S ultrasonografi ailesi ise Siemens’in uzun yıllara dayanan görüntüleme teknolojilerinin birikimiyle tasarlanmış bir ürün. Kaliteden ödün vermeksizin çok sayıda görüntüleme yapabilen ACUSONS S ultrasonografi ailesi, elde ettiği sonuçları hızlı bir şekilde aktararak kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor.

Siemens SOMATOM Perspective

Kongrede tanıtımı gerçekleştirilen diğer ürünler yeni nesil kablosuz görüntüleme sistemi Mobilett Mira, ileri görüntüleme işleme yazılımı syngo.via, toplam sahip olma maliyetini düşürürken iş akışı verimliliğini artıran Multix Fusion, hastalar için yeni bir görüntü ve sağlık kalitesini, doktorlar içinse daha kolay kullanım ve yüksek tanı güvenliğini sağlayan MAGNETOM Spectra ile birden fazla çözümü bir arada sunan Luminos serisi olarak sıralandı. Bu ürünlerden Mobilett Mira, mobil görüntüleme sektöründe kablosuz esnekliği sağlarken yüksek kalitede görüntü kalitesi sunması ve kullanıcı dostu tasarımı ve ara yüzüyle de dikkat çekiyor. Çok amaçlı rutin radyografi için tasarlanan Multix Fusion, bütçe dostu yapısını yüksek görüntü kalitesi, doz azaltımı, hız ve çok yönlülükle destekliyor. 3 Tesla sistemlere erişimin anahtarı olan Magnetom Spectra, radyologlar için yeni iş olanakları yaratıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Liv Hospital Ulus'un Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksu oldu
Liv Hospital Ulus’un Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksu oldu

Ekim 2012 tarihi itibariyle göreve başlayan Aksu, daha önce Acıbadem Sağlık Grubu ve Anadolu Sağlık Merkezi'nde sağlık iletişimi ve pazarlama...

Kapat