Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Sanofi, Empower'ı yılın en iyi insan kaynakları programı seçti 18 Aralık 2012, Salı 14:02

Sanofi, Empower’ı yılın en iyi insan kaynakları programı seçti

Sanofi Grubu, çalışanlarına değişimin parçası olmaları, liderlik becerilerini geliştirmeleri, dünya sağlığına katkı sağlamaları, ortak bakış açısına sahip olmaları ve aidiyet duygularını yükseltmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda çalışanların yetkinliklerini artırmaları için geliştirilen projelerin başında Empower programı geliyor.

109 üst ve orta düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştirilen program, Sanofi Grubu Türkiye’nin bağlı olduğu bölgede firmanın küresel merkezi tarafından yılın en iyi insan kaynakları projesi seçilerek ödüle layık görüldü.

Sanofi Türkiye Empower ekibi

Sanofi tarafından yayımlanan duyuruda, çalışanların şirketi sahiplenme ve “şirketi birlikte yönetiyoruz” duygusu ile hareket etmeleri amaçlanarak hazırlanan Empower programının ana stratejisi, kurumsal değerler ve yetkinliklere dayanan ortak liderlik anlayışını inşa etmek olarak tanımlanıyor.

Yöneticiler program kapsamında uzman oldukları alanlarda yeni gelişmeleri takip ederek kendilerini üst seviyelere taşıyacak donanıma kavuşma imkânı buluyor. Yöneticilerin liderlik becerilerini geliştirmelerine ve yönetsel yetkinliklerini içselleştirmelerine de katkı sağlayan program Türkiye ve dünyada yeni iş yaklaşımları ve makro düzeyde gündemle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmalarına da olanak sağlıyor.

Empower; dönemsel interaktif toplantılar, liderlik beceri gelişimi eğitimleri ve uzman konuşmacılar tarafından verilen dönemsel seminerler olmak üçere üç ana modülden oluşuyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Avon'un Meme Kanseri Burs Programı'na 3 Türk doktor kabul edildi
Avon’un Meme Kanseri Burs Programı’na 3 Türk doktor kabul edildi

Küresel Meme Kanseri Klinik Burs Programı'na katılma fırsatı bulan 3 Türk doktor, Amerika'da düzenlenen bir sempozyuma katıldı ve sonrasında kendi...

Kapat