Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor! 3 Aralık 2012, Pazartesi 17:25

Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor!

2013 PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması başladı! Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı’nın bu yıl sekizincisini düzenlediği yarışmaya 23 Aralık’a kadar başvuru yapılabilecek. Dileyen tüm kedi ve köpek sahipleri, sevimli dostlarının fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşıp, yarışmaya katılabiliyor. Katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren sevimli yıldızlar 2013 Pfizer PetStar takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak.

Evinizin yıldızı yarışsın, ödüller kazansın!

Pfizer PetStar 2013 fotoğraf yarışmasına 23 Aralık'a kadar başvuru yapılabilecekFacebook üzerinden yapılan yarışmada katılımcılar, fotoğraflarını 4 hafta boyunca sisteme girebilirken, isteyen herkes sayfaya yüklenen birbirinden güzel kedi ve köpek fotoğraflarını oylayabiliyor. Yarışmaya katılmak isteyenler, apps.facebook.com/pfizerpetstar adresine girerek, sevimli dostlarına ait yüksek çözünürlüklü istedikleri sayıda fotoğrafla başvuruda bulunabiliyorlar.

Oylama sürecinin ardından en çok oy alan 100 fotoğraf belirlenecek. Beş kişilik jürinin incelemesi sonucunda bu fotoğraflar arasından en çok oyu alan 24 fotoğraf seçilecek. Takvimde yer alacak 12 kedi ve 12 köpek fotoğrafı, bu yılın PetStar 2013 Özel Masa Takvimi’nde yer alacak ve sahipleriyse çeşitli hayvan bakım ürünlerinden oluşan “PetStar” Seti kazanacak.

Yarışma yoğun ilgi görüyor

Geçen yılki Petstar Takvimi Fotoğraf Yarışması’na 85 bin 388 kullanıcı, birbirinden güzel 13 bin 757 kedi ve köpek fotoğrafını PetStar 2012 uygulamasına yükleyerek ya da oy kullanarak katıldı. Yarışmada toplam 402 bin 103 oy kullanılmıştı.


Önceki yazıyı okuyun:
MSD Türkiye'ye yeni İş Geliştirme Lideri
MSD Türkiye’ye yeni İş Geliştirme Lideri

Dünyanın en büyük araştırmacı ilaç firmalarından biri olan ve 1992 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren MSD Türkiye'nin yeni İş...

Kapat