Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

29 Kasım 2011, Salı 18:09

Novartis “Eczacılıkta Yeni Ufuklar” eğitim seminerlerine devam ediyor

Türkiye’nin lider ilaç firmalarından Novartis, İstanbul Üniversitesi ile başlattığı “Eczacılıkta Yeni Ufuklar” isimli seminer dizisine Marmara Üniversitesi’yle devam ediyor. Eczacılık fakültesi öğrencilerine özel olarak düzenlenen seminerlerde ilaç ve eczacılık sektörüyle ilgili birçok önemli konuda eğitim veriliyor.

Her ay farklı bir konuda gerçekleştirilen ve Novartis yöneticileri tarafından verilen seminerler “Sağlıkta Liderlik”, “İlaç sektöründe Satış ve Pazarlama”, “Hastayla İletişim” ve “İlaç Sektöründe Kariyer” konularından oluşuyor. Yöneticilerin kendi deneyimlerini de paylaştığı seminer dizisinde ilaç sektöründeki işleyiş, çalışma sistemleri ve sektördeki gelişmelerden de bahsediliyor.

Novartis Pazar Erişim Direktörü Doç. Dr. Uğur Özkutlu, Türkiye ilaç sektöründe Ar- Ge, ilaç geliştirmenin önemi ve liderlik gibi konuların aktarıldığı “Sağlıkta Liderlik” seminerinde öğrencilerle Ekim ayında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde biraraya geldi. “Eczacılıkta Yeni Ufuklar” seminer dizisi kapsamında gerçekleştirilen tüm eğitimlere katılan öğrencilere sertifika verildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
İEO: Bu şartlar altında ilaç hizmeti sürdürülemez!

Sektöre yönelik politikalar sonrasında gelinen noktada mücadele etmekten başka seçeneğin kalmadığını belirten İstanbul Eczacı Odası, halkı sağlık hakkına sahip çıkmak...

Kapat