Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

1 Kasım 2011, Salı 18:24

İBH Derneği’nin ilk “İBH Okulu” Kongresi Ocak ayında Antalya’da gerçekleşecek

Kongre için yayınlanan ve Düzenleme Kurulu Başkanı olarak İBH Derneği Başkanı Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu’nun imzasını taşıyan davette, konularında uzman ulusal konuşmacıların davetli olarak katılımıyla İnflamatuvar Barsak Hastalıkları’ndaki son gelişmelerin aktarılacağı İBH Okulu’nun, Türkiye’de bir ilk olacağı belirtiliyor.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Hamzaoğlu davetinde,

“Siz uzman meslektaşlarımızın ve ilaç endüstrisinin teşvikleriyle, ilk defa 2012 yılı Ocak ayında ‘İBH Okulu’ kongremizin Antalya’da gerçekleşeceğini paylaşmaktan kıvançlıyız. Siz değerli hekimlerimizin, İBH konusunda gelişmelere ve yeniliklere dair bilgi seviyenizi mükemmele ulaştırmak bakımından, gerek biz öğretim üyelerine, gerekse ilaç endüstrisine önemli görevler düştüğü kanısındayız”

ifadesini kullanıyor.

13-15 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya’da, Titanic Beach & Resort Hotel’de gerçekleştirilecek olan kongre hakkındadetaylı bilgiye resmi internet sitesi ibhokulu.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Mustafa Nevzat, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Raporu’nu yayımladı

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., Mayıs 2010'da imzaladığı Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi kapsamında ilk 'İlerleme Bildirimi' raporunu yayımladı.

Kapat