Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

GSK'nın "Hayatın Kadrajı" fotoğraf yarışması sonuçlandı 5 Aralık 2012, Çarşamba 13:35

GSK’nın “Hayatın Kadrajı” fotoğraf yarışması sonuçlandı

GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye ve Atlas dergisi işbirliği ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Hekim ve Eczacı Gözüyle Hayatın Kadrajı” isimli fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışma tıp doktorları ve diş hekimleri, eczacılar, tıp ve eczacılık fakülteleri öğrencileri olmak üzere üç kategoride yapıldı.

Tıp doktorları ve diş hekimleri kategorisinde birinciliği Dr. Baran Bozkurt, ikinciliği Dr. Erdal Kınacı, üçüncülüğü ise Dr. Fahri Yılmaz aldı. Eczacılar kategorisinde Ecz. Memduh Ekinci birinci, Ecz. İhsan Selçuk ikinci ve Ecz. Mete Andırın üçüncü oldu.

Tıp ve eczacılık fakülteleri öğrencileri kategorisinde birinciliği Cengiz Gökhan, ikinciliği Zeki Oğuzhan Bayraklı ve üçüncülüğü Neslinur Kara kazandı.

Sağlık profesyonellerinden büyük ilgi gören yarışmada birincilere Nikon D7000+18/105, ikincilere Nikon D5100+18/55, üçüncülere ise Nikon D3100+18/55 makine ödül verildi. Ayrıca mansiyon kazanan katılımcılar da birer adet Olympus Tough TG-310 fotoğraf makinesi kazandı.

GSK Türkiye ve Atlas dergisinin birlikte düzenlediği Hekim ve Eczacı Gözüyle Hayatın Kadrajı fotoğraf yarışmasında dereceye girenler açıklandı.

Yarışmanın sonuçlanması ardından bir açıklama yapan GSK Türkiye Genel Müdürü Dr. Emin Fadıllıoğlu şunları söyledi:

“Hekimlerimiz, eczacılarımız ve genelde sağlık hizmeti veren profesyoneller hayata çok farklı ve duyarlı açılardan bakabiliyor. Hekim ve Eczacı Gözüyle Hayatın Kadrajı yarışmamızda bu farklı bakışın en güzel örneklerini görme olanağı buluyoruz. Jürimiz birbirinden güzel eserleri değerlendirmekte, dereceye girenleri ve mansiyon sahiplerini belirlemekte hayli zorlandı. Ben yarışmaya katılan tüm hekimlerimizi, eczacılarımızı ve öğrencilerimizi kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Güzelliklerle dolu, keyifli bir etkinlik oldu. Sağlık profesyonelleriyle böyle bir etkinlikte bir araya gelmek GSK Türkiye olarak bizi çok mutlu etti.”

Yarışmanın jürisi GSK Türkiye Genel Müdürü Dr.Emin Fadıllıoğlu, GSK Türkiye İletişim ve Dış İlişkiler Müdürü Pınar Rüstemoğlu, Atlas Yayın Direktörü Murat Köksal, Atlas Yayın Yönetmeni Özcan Yüksek, Atlas Fotoğraf Editörü Sinan Çakmak, Foto Atlas Editörü Oktay Uludağ ve Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf bölümü Başkan yardımcısı Doç. Ozan Bilgiseren’den oluştu.

Sonuçlara ve kazanan eserlere www.hayatinkadraji.com adresinden ulaşmak mümkün.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Siemens yeni ürünlerini RSNA 2012'de tanıttı
Siemens yeni ürünlerini RSNA 2012’de tanıttı

Firma, Kuzey Amerika Radyoloji Derneği (RSNA) Bilim Kurulu'nun Chicago'da düzenlenen 98. Yıllık Toplantısı'nda yeni görüntüleme sistemlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Kapat