Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

22 Nisan 2014, Salı 14:15

Eczanelerin gönderileri özel fiyatlarla taşınacak

Yurtiçi Kargo, Türk Eczacıları Birliği (TEB) üyesi olan tüm eczanelerin gönderilerini altı ay süresince çok özel fiyatlarla taşıyacak.

Yurtiçi Kargo, toplum sağlığının desteklenmesi, korunması ve geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan eczacılarımızın ihtiyaçları paralelinde yeni bir kampanya başlattı.

Söz konusu kampanya kapsamında Yurtiçi Kargo, Türk Eczacıları Birliği üyesi olan tüm eczanelerin gönderilerini avantajlı fiyatlar ile taşıyacak. Altı ay süresince geçerli olacak kampanya kapsamında eczacılar, ister şehir içi ister şehir dışı dosya gönderileri için 4 TL+KDV, 1-3 kg/ds arasındaki gönderileri için 6,00 TL+KDV, 4-10 kg/ds arasındaki gönderileri için 8,00 TL+KDV öderken, 11 kg/ds ve üzerindeki gönderileri için ise yüzde 40 oranındaki indirim avantajından faydalanabileceklerdir.

Söz konusu fiyat avantajları, eczacıların adresten veya Yurtiçi Kargo’nun Türkiye’de faaliyet gösteren 780’den fazla şube ve acentesinden yapacakları, gerek gönderici gerekse alıcı ödemeli tüm gönderilerinde geçerli olacak. TEB üyesi eczacıların avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Yurtiçi Kargo kuryesine veya kargo operatörüne Eczaneler kampanyasından faydalanmak istediklerini belirtmeleri ve T.C. kimlik numarası bilgilerini iletmeleri yeterlidir.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Novartis Tüketici Sağlığı Türkiye ve İsrail'e yeni Başkan
Novartis, GSK’nın onkoloji ürünlerini alacak

İsviçre ilaç şirketi Novartis bazı varlıklarını GlaxoSmithKline ile karşılıklı değiştireceğini, hayvan sağlığı bölümünü de Eli Lilly şirketine satacağını açıkladı.              Novartis...

Kapat