Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

9 Ekim 2012, Salı 20:01

DEVA Holding’e “Büyük Ödül”ü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan verdi

Gönüllü ve karşılıksız kan bağışını teşvik etmek için yurt içi ve yurt dışı insani yardım operasyonlarına katılan DEVA Holding, Kızılay tarafından ödüllendirildi. Kurumsal bağışçılar ve destekçilerin katıldığı ödül törenini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da onurlandırdı. 170 bağışçının katıldığı madalya töreninde, DEVA Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Philipp Daniel Haas altın madalyasını Başbakan Erdoğan’ın elinden aldı.

İnsan sağlığının, dünyanın neresinde olursa olsun, DEVA ailesinin vazgeçilmez önceliği olduğunu vurgulayan Philipp Daniel Haas konuya ilişkin görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

“İnsan sağlığına hizmet veriyoruz. Görevimizin ve Türkiye’ye karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Türk Kızılay’ı sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya yardım ulaştırıyor. Biz de bu kapsamda dünyanın neresinde ihtiyaç var ise oraya destek sağlıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda Pakistan’a da ciddi bir ilaç desteğinde bulunmuştuk. İnsanlığa yardım için Türk Kızılay’ı ile el ele vermekten memnuniyet duyuyoruz. Bu desteği gelecek dönemlerde de sürdüreceğiz.”

DEVA Holding'e 'Büyük Ödül'ü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan verdi

Zorlu dönemlerde lider firmaların kurumsal sorumluluk bilinci ile ve süreklilik arz eden yardımlarla öncülük yapması gerekliliğine inanan DEVA Holding, bugüne kadar sağlık ve eğitim alanında birbirinden farklı çok sayıda sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bilim İlaç, sürdürülebilirlikte sektöre öncülük ediyor

Kurumsal sorumluluk raporuyla GRI'dan "A+" onayı alarak bir ilki daha gerçekleştiren Bilim İlaç, bu derece ile değerlendirilen ilk ve tek...

Kapat