Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

12 Şubat 2009, Perşembe 14:48

Deva Holding İcra Kuru Başkanı, Veysi Nurbaki oldu

İMKB’ye yapılan açıklamada, daha önce Genel Müdür’e bağlı olan tüm pozisyonların İcra Kurulu Başkanı’na bağlı olarak varlıklarını sürdürecekleri belirtildi.

Deva Holding Yönetim Kurulu’nun açıklamasında belirlenmiş, uygulamaya alınmış olan ve başarıyla yürütülen şirket stratejilerinin İcra Kurulu yönetiminde aynı çizgide devam edeceği dile getirilirken, Genel Müdürlük görevinden istifa eden Dr. Serdar Sözeri’ye bugüne kadar verdiği emek ve gösterdiği çaba için teşekkür edildi.

1955 doğumlu Veysi Nurbaki, Kanada St-Mary Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra, kimya mühendisliği yüksek lisansını Kanada’daki Nova Scotia Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. 1992 yılından bu yana ilaç sektöründe finans, IT ve operasyon yönetimi alanlarında yöneticilik yapan Veysi Nurbaki, Deva Holding’deki görevine 2008 senesinde başladı.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
AstraZeneca Türkiye’nin yeni başkanı görev başında

AstraZeneca Türkiye'nin yeni başkanı Fransız asıllı Hervé Dussart oldu. Dussart daha önce İngiltere, Belçika ve Portekiz'de AstraZeneca için çeşitli görevlerde...

Kapat