Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Korhan Karaoysal'ın "deus ex machina" isimli sergisi Amerikan Hastanesi'nde 5 Kasım 2012, Pazartesi 16:05

“deus ex machina” Amerikan Hastanesi’nde

Amerikan Hastanesi Sanat Galerisi “Operation Room”, 23 Kasım-30 Aralık 2012 tarihleri arasında, Korhan Karaoysal’ın son dönem çalışmalarını bir araya getirdiği “deus ex machina” adlı sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi, sanatçının üzerinde çalışmaya devam ettiği fotoğraf serilerini bir araya getiriyor.

Fotoğrafçının; ailesini, yakın çevresini ve yaşadığı çevreyi fotoğrafladığı “deficient insight/eksik içgörü” ve “mahalle: beylikdüzü/neighbourhood: beylikdüzü” başlıklı çalışmaları, kamusal alandaki çeşitli toplantıları konu alan “ceremonies, celebrations, meetings/törenler, kutlamalar, mitingler” serisinden fotoğraflar, Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı yüksek lisans bitirme projesi olan “Faça/Facade” isimli tipolojik portre serisi ve yakın dönem bazı fotoğrafları “deus ex machina” isimli sergide izleyici karşısına çıkıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
EMA, bugüne kadar geliştirilen en pahalı tedaviyi onayladı Glybera (alipogene tiparvovec)
EMA, bugüne kadar geliştirilen en pahalı tedaviyi onayladı

Lipoprotein lipaz yetmezliği için uniQure tarafından geliştirilen Glybera'nın (alipogene tiparvovec) hasta başına maliyeti 1,2 milyon avro civarında.

Kapat