Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Mayıs 2009, Perşembe 16:25

Değişim Zirvesi’nde deneyimler paylaşılacak

 

 

Krizlerden en az etkilendiği düşünülen ilaç sektöründe de durumun beklendiği gibi olmadığı görülüyor. Özellikle ilaç sektöründen yola çıkarak değişimin kişiler ve kurumlar üzerindeki etkisini tartışmak ve ilaç sektöründeki değişimi farklı bakış açılarından değerlendirmek amacıyla düzenlenen Değişim Zirvesi, 27 Mayıs’ta Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Yerleşkesi’nde gerçekleşecek.

 
Bu zirvede; sadece ilaç sektörünün bakış açıları ve değişimi yönetme biçimleri değil, diğer sektörlerin de deneyimleri aktarılarak, değişim ve dönüşüme ilişkin çok yönlü deneyimler paylaşılacak. Farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler, akademisyenler ve Türkiye’de yaşanılan birçok krizde deneyim edinmiş liderler de değişimde neler yapılması gerektiği konusundaki görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.
 
Prof. Dr. Gündüz Gedikoğlu, Prof. Dr. İ. Engin Türe, Murat Barlas, Burhan Karahan, Prof. Dr. Bengi Semerci, Numan Balkı, Ayşe Deniz Özger, Erhan Baş, Mehmet Erten, Bülent Ünal, Bülent Becan, Deniz Bilgütay, Uğur Civelek ve Ayşe Uca’nın konuşmacı olarak katılacağı Değişim Zirvesi’nde; “Değişim Deneyimleri”, “Değişimin Kişiler Üzerine Etkisi”, “Değişimde Karar Alma ve Liderlik”, “İlaç Sektöründe Değişimin Ana Hatları” ve “Değişim ve Kriz Yönetimleri” gibi başlıklar üzerine tartışılacak.

Öte yandan PTMS, kurumsal danışmanlık çerçevesinde gelişime destek programları hazırlayan Bengi Semerci Enstitüsü ile ortak bir seminer de düzenleyecek. 4 Haziran Perşembe günü istanbul Teşvikiye’deki Sofa Hotel’de gerçekleştirilecek olan "Zor İnsanlarla Başa Çıkmak" konulu seminer, iletişim kurmakta güçlük çeken veya çıkaran insanlarla anlaşmanın püf noktalarını pratik uygulamalarla aktarmayı amaçlıyor.

 
 
 

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Johnson&Johnson’dan sigarasız yaşam çağrısı

Johnson&Johnson Türkiye 10 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle toplum sağlığına verdiği önemi bir kez daha vurguluyor. Her yıl dünyada 4.5 milyon...

Kapat