Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

14 Kasım 2011, Pazartesi 17:25

Ali Raif İlaç ile hipertansiyon tedavisine farklı bakış

Kardiyoloji alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ali Raif İlaç, losartan etken maddeli Sarilen isimli ürünü için, “Hipertansiyon Tedavisinde Tecrübe Konuşuyor” isimli toplantısının ikincisini 17 Ekim tarihinde Ankara JW Marriott Hotel’de gerçekleştirdi.

Tiyatronun duayenlerinden Ali Poyrazoğlu’nun moderatörlüğünde, Prof. Dr. Sadi Güleç ve Prof. Dr. Hakan Karpuz’un değerli katılımları ile gerçekleşen toplantıyı Kardiyoloji ve Dahiliye uzmanları izleme fırsatı buldu.

İstanbul’da gerçekleştirilen ilk toplantının ardından Ankara’da düzenlenen ikinci toplantıda da, hipertansiyon tedavisinde en fazla klinik deneyime sahip olan losartan molekülünün hipertansiyon tedavisindeki yeri vurgulandı.

Ali Raif İlaç tarafından yapılan basın duyurusunda, firmanın Leo Bölümü tarafından organize edilen ve gerek içeriği gerekse de konuşmacılarının alanlarındaki uzmanlıklarının yanı sıra renkli kişilikleriyle de hipertansiyon tedavisine farklı bir bakış açısı ortaya koyan toplantı dizisinin önümüzdeki dönemde de hekimlere ulaşmaya devam edeceği belirtildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
FDA, Xarelto’yu atriyal fibrilasyon kaynaklı iskemik atakların proflaksisi için onayladı

Yeni nesil bir antikoagülan olan ve günde bir doz kullanım avantajı ile rakiplerinden ayrılan Xarelto (rivaroksaban), bu yeni endikasyon ile...

Kapat