Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

17 Kasım 2011, Perşembe 14:24

Abdi İbrahim, Bakü’de düzenlenen “Yılın şirketi” yarışmasında “Yılın İlaç Firması” seçildi

Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bu yıl 6. kez düzenlenen “Yılın Şirketi” yarışmasında “Yılın İlaç Firması” ödülünü kazanarak uluslararası arenadaki başarılarına bir yenisini ekledi.

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, uluslararası arenada titizlikle yürüttüğü çalışmalarının sonucu olarak, 28 Ekim’de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki “Buta Palace”da düzenlenen görkemli törenle ödülünü aldı.

Ekonominin farklı alanlarında büyük başarı göstererek Azerbaycan’ın dünya ekonomisine entegrasyonuna ve sosyal refahına pozitif katkıda bulunan şirketlerin başarılarını belgelemek amacıyla düzenlenen yarışmada Abdi İbrahim, uluslararası arenada gösterdiği başarıları doğrultusunda “Yılın İlaç Firması” ödülünün sahibi oldu.

Abdi İbrahim Bakü'de 'Yılın İlaç Şirketi' seçildi

Ödül töreninde konuşma yapan Organizasyon Komitesi Başkanı İbrahim Baharov,

“Jürimiz ödülün sahibini seçerken her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir dürüstlükle karar verdi. Bu ödül her zaman başarılı sonuçlar gösteren ve sektöründe öncü olan şirketlere verildi. Başarılı olan şirketleri tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum”

sözleri ile düşüncelerini dile getirdi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Nikotin replasman tedavisi NiQuitin eczanelerde

GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı, Türkiye'deki ilk ve tek pastil formundaki nikotin replasman tedavisi NiQuitin Pastil'i eczacı ve kullanıcıların hizmetine sundu.

Kapat