Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

4 Ocak 2010, Pazartesi 17:06

3M’in Penceresi’nden

Hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle tanınan 3M, “3M’in Penceresi” adlı iletişim platformu aracılığıyla, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki uzmanlık ve birikimini Türkiye’nin hizmetine sunuyor. 3M Türkiye’nin hazırladığı interaktif masaüstü uygulamasında; işyeri hekimleri ile iş sağlığı-güvenliği ve satın alma uzmanlarının ihtiyaç duyabileceği bilgiler güncel olarak yer alıyor. Kullanıcılar, 3M’in Penceresi’nden, iş sağlığı ve güvenliği alanında dikkat edilmesi gerekenler, tehlikeler ve alınması gereken önlemlerle ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Farklı sektörlerdeki işletmelerin proses alanlarına göre risk analizleri yapabiliyor, uygun ürünleri inceleyebiliyor.

Bilgisayarlara kolayca kurulan 3M’in Penceresi, uzmanlar tarafından verilecek eğitimlere açılıyor; anlık hava ve yol durumundan döviz kuru bilgilerine, İngilizce-Türkçe sözlükten dünya saatlerini hesaplama makinesine kadar hayatı kolaylaştıran uygulamaları içeriyor. Ayrıca haberler, vizyondaki filmler, lig fikstürü ve sinema rehberi gibi bölümleriyle kullanıcılara keyifli bir mola imkânı da sunuyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni formülasyona Avrupa onayı

BI, Parkinson hastalığının tedavisine yönelik günde bir defa uygulanan uzatılmış salınımlı pramipeksol tablet için Avrupa Komisyonu'ndan onay aldı.

Kapat