Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

30 Nisan 2012, Pazartesi 14:10

“Pharma Outsourcing” konferansı 4 Haziran’da, İstanbul’da

Novomed360 tarafından, Ogilvy Healthworld’un katkılarıyla organize edilen “İlaç ve Sağlık Sektöründe Başarıya Götüren Outsourcing Konferansı”, verimli çözüm işbirliği örneklerini gündeme getirmeyi amaçlıyor. 4 Haziran 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Konferans’a, 100’e yakın ilaç ve sağlık sektörü profesyonelinin ve sektöre hizmet sunan firmaların katılımı bekleniyor.

Novomed360 tarafından yapılan duyuruda, ilaç sektörü çalışanlarının, kısıtlı kaynaklara rağmen rekabet açısından farklılaşmayı sağlamayı başarmış projeleri, birebir proje sahiplerinden dinleme şansı yakalayacakları belirtiliyor. Çözüm ortaklarının ise, yeni geliştirdikleri ürün ve hizmetleriyle, ilaç firmalarının performanslarını artıracak inovatif çözümlerini paylaşabilecekleri ifade ediliyor. Gerçek başarı hikâyeleri ve vakaların konuşulacağı bu toplantıda katılımcıların, döndüklerinde işlerinde uygulayabilecekleri yeni fikirler ve yöntemler konusunda bilgi sahibi olacaklarına dikkat çekiliyor.

Konferans ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye 216-4223789 numaralı telefon ve [email protected] adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sosyal sorumluluk projesi sessizliğe son verdi

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı'na bağlı Academic Hospital, Bebek Aşiyan Lions Kulübü Derneği ve İdea İşitme Sistemleri'nin işbirliği yaptığı sosyal...

Kapat