Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

19 Ekim 2012, Cuma 14:01

Medical Park Hastaneler Grubu Akut Spor Kulübü’nün sağlık sponsoru oldu

Medical Park Hastaneler Grubu, kış sporlarında sıkça oluşan yaralanmaları azaltmak için, AKUT Kar Sporları Bölümü ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Medical Park; AKUT Kar Sporları Bölümü’nün Konaklı, Erciyes ve Uludağ’da organize ettiği antrenman kamplarında ve AKUT Spor Kulübü’nün gerçekleştireceği diğer organizasyonlarda, tam teşekküllü olarak ilgili sağlık personeli ve ambulansları ile birlikte yer alacak. Medical Park Hastaneler Grubu; vereceği sağlık hizmetlerinin yanı sıra, AKUT Spor Kulübü’nün ileride daha başarılı sporcular yetiştirmesi için kulübe maddi destekte de bulunacak.

AKUT Spor Kulübü Başkanı Nasuh Mahruki;

“Kayak branşında sporcu sağlığı ve emniyeti konusunda ülkemizde bir ilk olan AKUT Spor Kulübü’nün, Medical Park ile yaptığı işbirliği bizim için çok anlamlı bir adım. Yeni sponsorluk anlaşmamız; AKUT Spor Kulübü’nün kayak branşındaki ciddi, çağdaş ve disiplinli yaklaşımını, ülkemizin önde gelen sağlık gruplarından Medical Park’ın desteğini alarak bir ileri aşamaya götürdüğünün ifadesi.”

dedi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Servier’den Alzheimer hastalığının tedavisi için yeni bir adım

Servier, Alzheimer hastalığının tedavisinde dünyanın en büyük beyin araştırmaları merkezlerinden biri olan Florey Nöroloji ve Akıl Sağlığı Enstitüsü ile işbirliğine...

Kapat