Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Bausch + Lomb, Technolas Perfect Vision GmbH'yi satın aldı 6 Aralık 2012, Perşembe 11:29

Bausch + Lomb Türkiye’ye yeni Pazarlama Müdürü

Amerikalı lider göz sağlığı markası Bausch + Lomb Türkiye’de, 2011 yılından bu yana Ürün Müdürlüğü görevini sürdüren Şahnur Türkdoğru Kılıçel, Ekim ayı itibariyle Bausch + Lomb Türkiye’nin İlaç Bölümü Pazarlama Müdürü oldu.

Bausch + Lomb Türkiye'nin İlaç Bölümü Pazarlama Müdürü Şahnur Türkdoğru Kılıçelİlaç sektöründe pazarlama alanında 6 yılı aşkın deneyime sahip olan Kılıçel, bu görevinden önce Pfizer ve Actavis gibi Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketlerinde görev yaptı. Şahnur Türkdoğru Kılıçel, Pfizer’de onkoloji ve kardiyovasküler alanlarında Ürün Müdürü, Actavis’te ise kardiyoloji, merkezi sinir sistemi ve dermatoloji alanlarında Kıdemli Ürün Müdürü olarak pazarlama yöneticiliğini başarıyla sürdürdü.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü yüksek onur derecesiyle bitiren Kılıçel, reçeteli ürünler, gıda takviyeleri ve tıbbi cihazlardan oluşan ilaç portföyünün tamamından sorumlu olacak.

* Haberin girişinde kullanılan fotoğraf Ted Sakshaug’ın Flickr hesabından alınmıştır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Astrazeneca Doğu Avrupa Bilgi Sistemleri Direktörü belli oldu
Astrazeneca Doğu Avrupa Bilgi Sistemleri Direktörü belli oldu

Yenilikçi İş Modelleri ve Bilgi Sistemleri'nde lider olmayı hedefleyen AstraZeneca, Yavuz Kuban'ı yönetim ekibine kattı.

Kapat